Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K

  • 70 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

2-pokojowy apartament Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K Sydney cieszy się dogodną lokalizacją mniej niż 7 min spacerem od miejsc kultu, takich jak Saint Thomas More Catholic Church i zapewnia gościom fryzjera męskiego. Obiekt położony jest 11 km od dworca kolejowego Town Hall i w malej odległości od przystanku autobusowego The Grand Pde opp Gordon St.

W apartamencie Goście mają do dyspozycji balkon, pełnowymiarową kuchnię i miejsce do pobytu dziennego z klimatyzacją. Do dyspozycji Gości w apartamencie Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K są kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obiekt oferuje pełnowymiarową kuchnię.

Park Cahill znajduje się w odległości w ciągu około 10 min jazdy od apartamentu o powierzchni 70 m², natomiast Stadion WIN Jubilee Oval znajduje się w odległości w ciągu około 15 min jazdy. Apartament Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K położony jest w dzielnicy Brighton Le Sands. Lodowisko Ice Zoo w Sydney leży w około 5 km. Dojazd do lotniska Kingsford Smith zajmuje około 10 minut samochodem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K Sydney
3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby

619 m od nieruchomości
USD 492 USD 443
za noc
Stylish Executive Apartment With Views Family Apartment Parking Sleeps 5
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stylish Executive Apartment With Views Family Apartment Parking Sleeps 5

10
Wyjątkowy 2 opinie
1.9 km od nieruchomości
Modern 2-Bed Apartment Near Airport
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern 2-Bed Apartment Near Airport

9.0
Wspaniały 6 opinii
2.6 km od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Kingsford Smith
    7 km

    Stacje kolejowe

    Arncliffe
    2,4 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: od 09:00 do 10:00
    Numer licencjiPID-STRA-40254
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy w apartamencie Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K pozwala na zwierzęta.
    • ❓
      Czy w apartamencie Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K jest kuchnia?
      W apartamencie Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Kingsford Smith
    7 km

    Stacje kolejowe

    Arncliffe
    2,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Sunny 2 Bed Restaurants Beach At Door Pets O.K Sydney

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij